SR0805FR-7T1K2L
MFR.Part #
SR0805FR-7T1K2L
JLCPCB Part #
C6681302
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS