AT0603CRD07976RL
MFR.Part #
AT0603CRD07976RL
JLCPCB Part #
C4021567
Description
-55℃~+155℃ 100mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS