RC0603FR-071K05P
MFR.Part #
RC0603FR-071K05P
JLCPCB Part #
C20161711
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS