SQP500JB-4K7
MFR.Part #
SQP500JB-4K7
JLCPCB Part #
C1397818
Package
Plugin,D9.5xL22mm
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS