RC1210JR-07240RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1210JR-07240RL
JLCPCB Part #
C875222
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS