AT0603CRD0788K7L
MFR.Part #
AT0603CRD0788K7L
JLCPCB Part #
C4329961
Description
-55℃~+155℃ 100mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS