RL0805JR-070R012L
MFR.Part #
RL0805JR-070R012L
JLCPCB Part #
C859820
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12mΩ Thick Film Resistor ±1500ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS