AHA80AJB-22R
MFR.Part #
AHA80AJB-22R
JLCPCB Part #
C5550574
Description
22Ω 80W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS