AT0603BRE0718K7L
MFR.Part #
AT0603BRE0718K7L
JLCPCB Part #
C6466588
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS