RC1206FR-07150RP
MFR.Part #
RC1206FR-07150RP
JLCPCB Part #
C5862025
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS