AT0805DRD072K67L
MFR.Part #
AT0805DRD072K67L
JLCPCB Part #
C2139537
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.67kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS