RE0805DRE0747KL
MFR.Part #
RE0805DRE0747KL
JLCPCB Part #
C859515
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS