AC0402DRE07430RL
MFR.Part #
AC0402DRE07430RL
JLCPCB Part #
C5546253
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS