FMP100FBE52-6K81
MFR.Part #
FMP100FBE52-6K81
JLCPCB Part #
C3459517
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS