AT0402DRE07232RL
MFR.Part #
AT0402DRE07232RL
JLCPCB Part #
C851561
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS