YC324-FK-078K87L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC324-FK-078K87L
JLCPCB Part #
C1735127
Package
SMD-8P,3.2x5.1mm
Description
125mW 4 8 8.87kΩ ±1% ±200ppm/℃ SMD-8P,3.2x5.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS