AT0402DRE0723R2L
MFR.Part #
AT0402DRE0723R2L
JLCPCB Part #
C2109220
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS