AT0402DRE0714K7L
MFR.Part #
AT0402DRE0714K7L
JLCPCB Part #
C2109792
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS