RT0402BRB0737R4L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402BRB0737R4L
JLCPCB Part #
C5738395
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 37.4Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS