RT0402BRD0715K4L
MFR.Part #
RT0402BRD0715K4L
JLCPCB Part #
C852543
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS