AT0402DRE0712K7L
MFR.Part #
AT0402DRE0712K7L
JLCPCB Part #
C4318689
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS