AT0402CRD0756RL
MFR.Part #
AT0402CRD0756RL
JLCPCB Part #
C3937966
Description
-55℃~+155℃ 56Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS