RC1206FR-105M1L
MFR.Part #
RC1206FR-105M1L
JLCPCB Part #
C7336384
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS