AT0805DRD07442KL
MFR.Part #
AT0805DRD07442KL
JLCPCB Part #
C4179420
Description
-55℃~+155℃ 125mW 442kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS