AT0402CRD07536RL
MFR.Part #
AT0402CRD07536RL
JLCPCB Part #
C2142640
Description
-55℃~+155℃ 50V 536Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS