AT0402CRD071K37L
MFR.Part #
AT0402CRD071K37L
JLCPCB Part #
C4142861
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS