RT0402BRE0722KL
MFR.Part #
RT0402BRE0722KL
JLCPCB Part #
C853140
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS