AT0402DRE0788R7L
MFR.Part #
AT0402DRE0788R7L
JLCPCB Part #
C4041491
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS