AF0402FR-07887RL
MFR.Part #
AF0402FR-07887RL
JLCPCB Part #
C5942645
Description
-55℃~+155℃ 63mW 887Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS