AT0402BRD0782K5L
MFR.Part #
AT0402BRD0782K5L
JLCPCB Part #
C851125
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS