RT1210WRB0782KL
MFR.Part #
RT1210WRB0782KL
JLCPCB Part #
C4047966
Description
-55℃~+125℃ 250mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS