SG73P1ETTP560G
MFR.Part #
SG73P1ETTP560G
JLCPCB Part #
C4258750
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS