AT0402BRD074K42L
MFR.Part #
AT0402BRD074K42L
JLCPCB Part #
C851035
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS