AT0402BRD07698RL
MFR.Part #
AT0402BRD07698RL
JLCPCB Part #
C851089
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS