MFR1WSFRF52-3K01
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-3K01
JLCPCB Part #
C1753671
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.01kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS