AT0402BRD07634RL
MFR.Part #
AT0402BRD07634RL
JLCPCB Part #
C851077
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS