RC0201FR-071K1L
MFR.Part #
RC0201FR-071K1L
JLCPCB Part #
C295782
Description
-55℃~+125℃ 1.1kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS