RE0201BRE0710K5L
MFR.Part #
RE0201BRE0710K5L
JLCPCB Part #
C5864154
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS