AT0402BRD0734RL
MFR.Part #
AT0402BRD0734RL
JLCPCB Part #
C850970
Description
-55℃~+155℃ 34Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS