AHA80AFB-3R32
MFR.Part #
AHA80AFB-3R32
JLCPCB Part #
C1569225
Description
3.32Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS