RT0805WRD074K22L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRD074K22L
JLCPCB Part #
C1713428
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.22kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS