AHA25AFB-1K3
MFR.Part #
AHA25AFB-1K3
JLCPCB Part #
C1568181
Description
1.3kΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS