RC0201FR-074K12L
MFR.Part #
RC0201FR-074K12L
JLCPCB Part #
C474704
Description
-55℃~+125℃ 25V 4.12kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS