AHA80AFB-3K92
MFR.Part #
AHA80AFB-3K92
JLCPCB Part #
C1569261
Description
3.92kΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS