FCR3WSJT-73-4K3
MFR.Part #
FCR3WSJT-73-4K3
JLCPCB Part #
C1387845
Description
-350ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 3W 4.3kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS