YC358TJK-07270RL
MFR.Part #
YC358TJK-07270RL
JLCPCB Part #
C7130581
Package
2512
Description
10 270Ω 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 2512 Resistor Networks, Arrays ROHS