AHA50AFB-3K57
MFR.Part #
AHA50AFB-3K57
JLCPCB Part #
C1568547
Description
3.57kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS