AHA80AFB-39R2
MFR.Part #
AHA80AFB-39R2
JLCPCB Part #
C1569242
Description
39.2Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS