RER60F5R23RCSL
MFR.Part #
RER60F5R23RCSL
JLCPCB Part #
C1570884
Description
5.23Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance