MFP1WSBRD52-4K93
MFR.Part #
MFP1WSBRD52-4K93
JLCPCB Part #
C3481686
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.93kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS